portfolio

HELLO.

Jmenuji se Villem (ano, opravdu dvě “elka”) a jsem 2D grafik. Teda hodně toho, co dělám je grafického rázu (respektive jsou využité grafické tendence, nebo je to něco, co bude využito jako podklad – součást grafického projektu). Ale pro zjednodušení, řekněme, že jsem grafik.
Co teda dělám jako grafik? Asi ze všeho nejvíce dělám loga. K tomu se vztahují například vizitky a jiné merkantilie (tiskoviny), dále fotky pro web (občas nafotím i nějakou tu event akci jako koncerty a závody nebo nafotím a upravím produkty do katalogu). Sem tam nakreslím nějakou tu ilustraci (na univerzitě jsem měl několik výstav zaměřené na kresbu a malbu, později jsem své schopnosti přenesl do typografie) no a na konci tvůrčího řetězce udělám jednoduchý web (převážně WordPress platforma).
Nejvíce zakázek co mám, jsou drobní podnikatelé a jejich začínající business. Vytvářím jim první vizuální styl jejich nového a do budoucna úspěšného brandu. Tím veškerá sranda však nekončí.
Tenhle můj vizuální “guláš” dále může obsahovat různé návrhy pro trička, etikety, samolepky, visačky, bannery, plakáty, billboardy a všeljaká jiná 2D grafika, která se dá vytisknout – Ano, mám zkušenosti s DTP grafikou (práce v reklamní agentuře), takže jsou veškerá data připravena k tisku.
A teď už dost slov, koukněte na některé realizované projekty v galerii pod textem (každý projekt je zvlášť a má svou samostatnou galerii pro více fotek) nebo mě kontaktujte níže.

PROJEKTY

KONTAKT